Overheid in Friesland

Gemeente Heerenveen (Friesland)

Pagina 1 van 5 (41 resultaten)

Dhr. Tjeerd van der Zwan

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdA
Coalitie
In dienst sinds: juni 2011 (6 jaar, 1 maand in dienst)
Portefeuille: Bedrijfsvoering, Toezicht en (integrale) handhaving, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Bestuursperiode 2014-2018
Burgemeester Tjeerd van der Zwan (PvdA) heeft in zijn portefeuille: Bestuurlijke zaken & publieke dienstverlening, Openbare orde & veiligheid, Handhaving beleid en regelgeving en verantwoordelijk voor diverse projecten (gemeentelijke samenwerking/herindelingen, A7-zone) in de gemeente Heerenveen.

Burgemeester Tjeerd van der Zwan is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als de gemeenteraad van Heerenveen. Tjeerd van der Zwan is voorzitter van de gemeenteraad, presidium en van het college van B & W.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 2017 is Tjeerd van der Zwan secretaris van het VNG-bestuur.
    
Van juni 2011 tot januari 2014 is Tjeerd van der Zwan burgemeester van Heerenveen. Van januari 2014 tot juni 2014 waarnemend burgemeester en vanaf juni 2014 wederom burgemeester in Heerenveen.

Tjeerd van der Zwan is voorzitter van de Vereniging van Friese Gemeenten (VFG). Tjeerd van der Zwan is bestuurslid bij de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG).

Eerder was Tjeerd van der Zwan burgemeester van de gemeente Achtkarspelen.
Aanverwant:2013 - heden Dhr. Tjeerd van der Zwan, Ab-lid, PvdA Friesland, VNG-bestuur (Vereniging van Nederlandse Gemeenten)2007 - 2011Dhr. Tjeerd van der Zwan, Burgemeester, gemeente Achtkarspelen1998 - 2007Dhr. Tjeerd van der Zwan, Wethouder, PvdA Lelystad, gemeente Lelystad

Mevr. Frederike Gossink

Functie: DirecteurIn dienst sinds: augustus 2008 (8 jaar, 12 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, Welzijn, Zorg / WMO (wet maatschappelijke ondersteuning)Toelichting: Directeur bedrijfsvoering (sociaal domein).Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2008 tot 2014 is Frederike Gossink diensthoofd van Publiek en Veiligheid in de gemeente Heerenveen.

Dhr. Jeroen van Leeuwestijn

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: december 2016 (7 maanden in dienst)
Portefeuille: P&O, BedrijfsvoeringWerkzaamheden bij de Overheid:
Sinds augustus 2004 werkt Jeroen van Leeuwestijn voor de gemeente Heerenveen.  Jeroen van Leeuwestijn is begonnen als raadsgriffier; vanaf 2010 is Jeroen van Leeuwestijn hoofd Stafdienst en sinds april 2014 is Jeroen van Leeuwestijn directeur bij de gemeente Heerenveen.

Mevr. Loltsje Ritsma

Functie: Griffie
Werkzaamheden bij de Overheid:
Loltsje Ritsma is griffiemedewerker bij de gemeente Heerenveen.

Mevr. Marianne Yska-Swinkels

Functie: GriffieIn dienst sinds: maart 2009 (8 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Marianne Yska-Swinkels is adjunct-griffier van de gemeenteraad in de Heerenveen.

Mevr. Diete Wesseling

Functie: GriffieIn dienst sinds: maart 2003 (14 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Diete Wesseling is griffiemedewerker bij de gemeente Heerenveen.

Mevr. Ine Jansen

Functie: GriffierIn dienst sinds: november 2008 (8 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:

 

Raadsgriffier gemeenteraad Heerenveen. 


Dhr. Peter de Bruijn

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: oktober 2010 (6 jaar, 10 maanden in dienst)
Portefeuille: BurgerzakenToelichting: Peter de Bruijn is hoofd Publiek in de gemeente Heerenveen.Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 2017 is Peter de Bruijn werkzaam bij de veiligheidsregio Fryslan (teamleider bevolkingszorg).

Dhr. Jurjen Meijer

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2013 heeft Jurjen Meijer (PvdA) 59 voorkeurstemmen.
 
Gemeenteraadslid Jurjen Meijer is lid van de raadscommissie Ruimtelijke Ontwikkelingen en Milieu.

Dhr. Aris Leijendekker

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie
Politiek leider ChristenUnie
Lijsttrekker ChristenUnie (2013)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: januari 2008 (9 jaar, 6 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Gemeenteraadslid Aris Leijendekker is fractievoorzitter van de ChristenUnie in de gemeenteraad van Heerenveen.
  
Aris Leijendekker is lid van de raadscommissie Ruimtelijke Ontwikkelingen en Milieu. Tevens is Aris Leijendekker lid van de auditcommissie.

Bij de herindelingsverkiezingen in 2013 is Aris Leijendekker lijsttrekker van de ChristenUnie in de gemeente Heerenveen. Aris Leijendekker (ChristenUnie) heeft 721 voorkeurstemmen.