Overheid in Friesland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 16 (153 resultaten)

Mevr. Fleur Agema

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 20
In dienst sinds: november 2006 (11 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte III (okt 2017-)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Financiën, Infrastructuur en Waterstaat, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Presidium, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Kabinet Rutte II (nov, 2012 - mrt 2017)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Bouwbegeleidingscommissie, Presidium, Jeugdzorg, Volksgezondheid, Welzijn en Sport en Infrastructuur en Milieu.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Bouwbegeleidingscommissie, Presidium, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport' en 'Infrastructuur en Milieu'.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Fleur Agema (PVV) 71.229 voorkeurstemmen. Fleur Agema is met voorkeurstemmen gekozen.
         
Vanaf medio januari wordt Fleur Agema 4 maanden vervangen door Karen Gerbrands (zwangerschapsverlof). Tot mei 2015 is Fleur Agema vice-fractievoorzitter PVV.

12 september 2012
Fleur Agema heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 34.943 voorkeurstemmen.

Telefoon: 070-3182211  

Fleur Agema (PVV) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 5910 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2003 - 2007Mevr. Fleur Agema, Statenlid, Fractie Agema, Provincie Noord-Holland

Mevr. Mahir Alkaya

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 14
In dienst sinds: januari 2018 (5 maanden in dienst)
Portefeuille: Financiën, Economische ZakenToelichting: Kabinet Rutte-III (jan 2018-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Economische Zaken en Klimaat, Financiën, Infrastructuur en Waterstaat, Justitie en Veiligheid, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.

Dhr. Mustafa Amhaouch

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 19
In dienst sinds: januari 2016 (2 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte III (okt 2017-)
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad, Economische Zaken en Klimaat, Infrastructuur en Waterstaat, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.

Kabinet Rutte II (jan 2016 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Economische Zaken, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Mustafa Amhaouch (CDA) 4.006 voorkeurstemmen. 

Mevr. Khadija Arib

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: maart 2007 (11 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte III (Okt. 2017-)
Commissies TK / woordvoerder PvdA / portefeuille:
Commissie voor de Werkwijze, Nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie en Presidium.

Kabinet Rutte II (nov. 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Defensie, Delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa, Europese Veiligheids- en Defensie Assemblee, Europese Zaken, Koninkrijksrelaties, Parlementaire Assemblee van de Unie voor de Mediterrane Regio
Rijksuitgaven.

Khadija Arib is vervangend voorzitter bij de Tweede Kamer.
Khadija Arib is voorzitter van de contactgroep Frankrijk.

Okt 2010 - April 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Parlementaire Assemblee van de Unie voor de Mediterrane Regio, Presidium, Delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa, Jeugdzorg, Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Europese Veiligheids- en Defensie Assemblee, 'Veiligheid en Justitie', 'Immigratie en Asiel' en 'tijdelijke commissie Lessen uit recente arbeidsmigratie'.
Werkzaamheden bij de Overheid:
28 maart 2017 Khadija Arib herbenoemd als Kamervoorzitter Tweede Kamer.  Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Khadija Arib (PvdA) 48.440 voorkeurstemmen. Khadija Arib is met voorkeurstemmen gekozen.

Jan. 2016 - Mrt. 2017Kamervoorzitter Tweede Kamer
In 2016 behaald kamerlid Khadija Arib de 4e positie bij de verkiezing Politicus van het Jaar (Eenvandaag).

12 september 2012
Kamerlid Khadija Arib heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 6.625 voorkeurstemmen.

Khadija Arib heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 5.121 voorkeurstemmen.

19 mei 1998 - 2006
Khadija Arib is lid van de Tweede Kamerlid der Staten-Generaal namens de Partij van de Arbeid (PvdA).

Khadija Arib is mede-oprichter van de Marokkaanse Vrouwenvereniging in Nederland.

Aanverwant:heden Mevr. Khadija Arib, Hoofdafdeling, gemeente Amsterdam

Mevr. Femke Merel Arissen

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdD - Partij voor de Dieren
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte III (okt 2017-)
Commissies TK / woordvoerder PvdD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Defensie, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Femke Merel Arissen (Partij voor de Dieren) 6.131 voorkeurstemmen. 

Dhr. Lodewijk Asscher

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2017-)
Politiek leider PvdA
Lijsttrekker PvdA (2017)
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte III (okt. 2017-)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille: Europese Zaken, Financiën, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Lodewijk Asscher (PvdA) 353.777  voorkeurstemmen. Hij is met voorkeurstemmen gekozen.

Dhr. Farid Azarkan

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter DENK (2018-)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte III (okt 2017 -)
Commissies TK / woordvoerder DENK-fractie / portefeuille: Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Defensie, Economische Zaken en Klimaat, Europese Zaken, Financiën, Infrastructuur en Waterstaat, Justitie en Veiligheid, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Farid Azarkan (DENK) 61.876 voorkeurstemmen. Farid Azarkan is met voorkeurstemmen gekozen.


Dhr. Malik Azmani

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: juni 2010 (8 jaar, 24 dagen in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte III (okt. 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Europese Zaken, Financiën, Justitie en Veiligheid.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Defensie, Europese Zaken, Financiën, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Veiligheid en Justitie, Immigratie, Integratie en Asiel. Vanaf april 2016 ook de portefeuille 'integratie'.

Okt 2010 - apr 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Veiligheid en Justitie en 'Immigratie en Asiel'.

De persvoorlichter van Malik Azmani is, in de Tweede Kamer, Pim van Strien (070-3182919; p.vanstrien@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker is Chantal Kok.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Malik Azmani (VVD) 3.127 voorkeurstemmen. 
                 
12 september 2012
Kamerlid Malik Azmani heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.874 voorkeurstemmen.

Malik Azmani heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni):  1.605 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Malik Azmani, Raadslid, VVD, gemeente Ommen

Dhr. Thierry Baudet

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter Forum voor Democratie (2017-)
Politiek leider Forum voor Democratie
Lijsttrekker Forum voor Democratie (2017)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies TK / woordvoerder FVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Defensie, Economische Zaken en Klimaat, Europese Zaken, Financiën, Infrastructuur en Waterstaat, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport

De perswoordvoerder van Thierry Baudet is Jeroen de Vries.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In december 2017 wordt Thierry Baudet benoemd tot Politicus van het jaar 2017 (EenVandaag).

Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Thierry Baudet (Forum voor Democratie) 124.991 voorkeurstemmen. Thierry Baudet is met voorkeurstemmen gekozen.

Mevr. Bente Becker

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Financiën, Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Koninkrijksrelaties, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Bente Bekker (VVD) 4.288 voorkeurstemmen.