Overheid in Friesland

Gemeente Ooststellingwerf (Friesland)

Pagina 1 van 7 (68 resultaten)

Dhr. Ruud Bitter

Functie: GemeentesecretarisUit dienst sinds: juli 2007
Werkzaamheden bij de Overheid:
Ruud Bitter is interim-gemeentesecretaris van de gemeente Ooststellingwerf.

Mevr. S. Boek

Functie: Bestuursassistent / bestuurssecretariaat
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zakenWerkzaamheden bij de Overheid:
Mevrouw Boek is secretaresse van het college van B&W in de gemeente Ooststellingwerf.

Dhr. Gerlof Bontekoe

Functie: BurgemeesterIn dienst gegaan: januari 1938Uit dienst sinds: juni 1965 (27 jaar, 5 maanden in dienst geweest)

Dhr. Pieter Bouma

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider PvdA Ooststellingwerf
Lijsttrekker PvdA Ooststellingwerf (2010)
Coalitie
In dienst gegaan: november 2000Uit dienst sinds: april 2010 (9 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1987 - 2000Dhr. Pieter Bouma, Directeur, gemeente Tytsjerksteradiel

Dhr. Jesper Christensen

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: april 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 11 maanden in dienst geweest)

Dhr. Marc Damen

Functie: Teamleider en programmamanagerIn dienst gegaan: januari 2014Uit dienst sinds: april 2014 (2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Dienstverlening van de gemeente.

Mevr. Lien Dankbaar

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2014 (8 jaar, 26 dagen in dienst geweest)

Dhr. Sierd de Boer

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider OoststellingswerfsBelang
Lijsttrekker OoststellingswerfsBelang (2010, 2014)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: april 2010 (7 jaar, 7 maanden in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Sport, Cultuur, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Sierd de Boer (OoststellingwerfsBelang) heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ordening, Vergunningverlening, Volksgezondheid, Sport, Kunst en Cultuur.

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Sierd de Boer (OoststellingwerfsBelang) heeft in zijn portefeuille: Volkshuisvesting (woonplan, beheer & onderhoud gemeentelijk vastgoed), welzijnsaccomodaties (multifunctionele accommodaties, blughut), wonen / ruimtelijke ordening (vergunningverlening, bestemmingsplannen, monumenten, structuurvisie), grondbeleid, sport (breedtesport, zwembaden) en verantwoordelijk voor de kunst & cultuur in de gemeente Ooststellingwerf. Wethouder De Boer is de 2e locoburgemeester van de gemeente Ooststellingwerf.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In oktober 2017 geeft Sierd de Boer aan dat hij als wethouder stopt bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen (2018).
            
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Sierd de Boer lijsttrekker van OoststellingswerfsBelang in de gemeente Ooststellingwerf. Sierd de Boer heeft 1350 voorkeurstemmen.

Sierd de Boer was van 2006 tot 2010 gemeenteraadslid in Ooststellingwerf.

Dhr. Roel de Boer

Functie: RaadslidPolitiek: OoststellingswerfsBelang
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Roel de Boer (Ooststellingswerfs Belang) 109 voorkeurstemmen.Aanverwant:1998 - heden Dhr. Roel de Boer, Directeur, gemeente Apeldoorn

Dhr. Coen Derickx

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: januari 1996Uit dienst sinds: januari 2000 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)