Overheid in Friesland

Gemeente Ooststellingwerf (Friesland)

Pagina 2 van 4 (33 resultaten)

Mevr. Marian Jager-Wöltgens

Functie: WethouderPolitiek: OnafhankelijkIn dienst sinds: december 2020 (1 maand in dienst)

Dhr. Berend Leistra

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie (2018-)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2018 (2 jaar, 10 maanden in dienst)

Dhr. Edwin Meijerhof

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: juli 2018 (2 jaar, 6 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot oktober 2020 is Edwin Meijerhof gemeenteraadslid voor 'Fractie Meijerhof'.

Tot juli 2020 is Edwin Meijerhof gemeenteraadslid voor de politieke partij 'OoststellingswerfsBelang'. 

Dhr. Marcel Moes

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter StellingwerfPLUS (2018-)
Politiek leider StellingwerfPLUS
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (2 jaar, 10 maanden in dienst)
Toelichting: Commissiefractievoorzitter.

Dhr. Tammo Munting

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66
Politiek leider D66
Lijsttrekker D66 (2014)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2010 (10 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Tammo Munting lijsttrekker van D66 in de gemeente Ooststellingwerf. Tammo Munting heeft 536 voorkeurstemmen.

Gemeenteraadslid Tammo Munting is fractievoorzitter namens D66 Ooststellingwerf, gemeente Ooststellingwerf. 


Dhr. Willem Mutter

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: oktober 2019 (1 jaar, 3 maanden in dienst)
Portefeuille: P&O, Bedrijfsvoering

Dhr. Jelke Nijboer

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2018-)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2006 (14 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jelke Nijboer (PvdA) 235 voorkeurstemmen.

Dhr. Harry Oosterman

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst sinds: oktober 2005 (15 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, P&O, Regionale samenwerking, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Toezicht en (integrale) handhaving, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Burgemeester Harry Oosterman (CDA) heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Bestuur, Overheidsparticipatie ( Project) Rol: proces coördinator en aanjager. Uitvoering gezamenlijk met verantwoordelijk wethouders, Lobby en acquisitie, waaronder economische ontwikkeling (incl. Biosintrum), Personeel en organisatie en OWO-Samenwerking.

Coalitieperiode 2014-2018
Harry Oosterman (CDA) heeft in zijn portefeuille: Bestuur, Openbare orde en Veiligheid, Economische ontwikkeling en Onderwijs.

Coalitieperiode 2010-2014
Harry Oosterman heeft in zijn portefeuille: Algemeen bestuur, communicatie, dienstverlening, P en O, Openbare orde en veiligheid (integrale veiligheid), economische aangelegenheden, interne en facilitaire zaken en verantwoordelijk voor de informatisering/automatisering in de gemeente Ooststellingwerf.

Burgemeester Harry Oosterman is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als de gemeenteraad van Ooststellingwerf. Harry Oosterman is voorzitter van de gemeenteraad, presidium en van het college van B & W.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In december 2020 geeft Harry Oosterman aan dat hij per 1 augustus 2021 het burgemeester in Ooststellingwerf stopt.
Aanverwant:1998 - 2005Dhr. Harry Oosterman, Statenlid, CDA Friesland, Provincie Fryslân

Dhr. Bart Polpe

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: augustus 2018 (2 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Vice-fractievoorzitter.

Dhr. Ype Roijinga

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: september 2020Uit dienst vanaf: februari 2021 (4 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Vervangt tijdelijk Marieke van Weperen.