Overheid in Friesland

Gemeente Opsterland (Friesland)

Pagina 1 van 8 (74 resultaten)

Dhr. Leo Andringa

Functie: RaadslidPolitiek: Politiek leider OpsterLanders
Lijsttrekker OpsterLanders (2010)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: juli 2013 (7 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Leo Andringa (Betrokken, Anders en Samen) 82 voorkeurstemmen.

Mevr. Agaath Arends

Functie: RaadslidPolitiek: OpsterLanders
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: augustus 2013Uit dienst sinds: maart 2014 (7 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Agaath Arends is lid van de commissie Romte.

Dhr. Ton Baas

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: VVDIn dienst gegaan: januari 2007Uit dienst sinds: december 2007 (11 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2009 - 2014Dhr. Ton Baas, Waarnemend burgemeester, VVD Boarnsterhim, gemeente Boarnsterhim2003 - 2007Dhr. Ton Baas, Gedeputeerde, VVD, Provincie Fryslân

Mevr. Nynke Bijstra

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst sinds: november 2010 (6 jaar, 7 maanden in dienst)
Portefeuille: Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieWerkzaamheden bij de Overheid:
Van 1999 tot 2010 was Nynke Bijstra secretaresse van B&W Opsterland.

Mevr. Ria Blaak

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: maart 2014 (12 jaar, 27 dagen in dienst geweest)

Mevr. Nikita Brameijer

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker VVD (2010, 2014)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: april 2017 (3 jaar, 5 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In september 2016 geeft Nikita Brameijer aan dat ze als gemeenteraadslid stopt in het najaar.
  
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Nikita Brameijer (VVD) 648 voorkeurstemmen.
   
Van 2010 tot 2014 is Nikita Brameijer lid van de steunfractie.

Dhr. Tjeerd Breuker

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst sinds: januari 2002 (15 jaar, 5 maanden in dienst)
Portefeuille: Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieAanverwant:1999 - 2002Dhr. Tjeerd Breuker, Communicatieadviseur / perswoordvoerder, Provincie Fryslân

Mevr. Joke Brouwer

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: december 2015 (1 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Joke Brouwer-Wiarda (PvdA) 271 voorkeurstemmen.

Mevr. Willemijn Bruining

Functie: RaadslidPolitiek: Opsterlands Belang
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2016 (1 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Van januari tot maart 2016 vervangt Willemijn Bruining raadslid Van der Harst.

Dhr. Wim Cornelis

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: januari 1997Uit dienst sinds: juni 2001 (4 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2001 - 2012Dhr. Wim Cornelis, Burgemeester, PvdA Gouda, gemeente Gouda