Overheid in Friesland

Gemeente Súdwest Fryslân (Friesland)

Pagina 5 van 6 (55 resultaten)

Dhr. Johan Steenbeek

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 10
In dienst sinds: september 2020 (1 maand in dienst)

Mevr. Grietsje Stegenga

Functie: GriffierIn dienst sinds: april 2012 (8 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Raadsgriffier gemeenteraad Sudwest Fryslân.Werkzaamheden bij de Overheid:
April 2012 - september 2014
Grietsje Stegenga is plaatsvervangend / Raadsadviseur Gemeenteraad Sudwest Fryslân. Vanaf april 2012 is Grietsje Stegenga raadsgriffier.

2006 - 2011
Grietsje Stegenga is adjunct-raadsgriffier bij de gemeenteraad in de voormalige gemeente Sneek (Sudwest Fryslân).

Mevr. Petra van den Akker

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 10
In dienst sinds: januari 2011 (9 jaar, 10 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Petra van den Akker (CDA) 284 voorkeurstemmen.

Mevr. Carla van der Hoek

Functie: RaadslidPolitiek: GemeenteBelangen-Totaal Lokaal
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2014 (6 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 15 augustus 2017 is Carla van der Hoek raadslid voor de SP. Van 2014 tot 2017 is Carla van der Hoek fractievoorzitter voor de SP.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Carla van der Hoek (SP) 2366 voorkeurstemmen. In 2014 is Carla van der Hoek lijsttrekker voor de SP.

Dhr. Rowdy van der Veen

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2018 (2 jaar, 9 maanden in dienst)

Mevr. Paula van der Veer

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: februari 2018 (2 jaar, 8 maanden in dienst)

Mevr. Lianne van der Wal-Dijkstra

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: februari 2018 (2 jaar, 8 maanden in dienst)

Dhr. Thomas van Dijk

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2018 (2 jaar, 9 maanden in dienst)

Dhr. Bauke van Dijk

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: februari 2020 (8 maanden in dienst)
Toelichting: Nestor van de gemeenteraad.

Mevr. Marieke Vellinga

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66 (2017-)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: december 2016 (3 jaar, 10 maanden in dienst)