Overheid in Friesland

Gemeente Vlieland (Friesland)

Pagina 1 van 2 (16 resultaten)

Mevr. Tineke Schokker-Strampel

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst sinds: april 2015 (4 jaar, 8 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, P&O, Regionale samenwerking, Juridische zaken, Sport, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Toezicht en (integrale) handhaving, Cultuur, Verkeer en Vervoer, Onderwijs, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Tineke Schokker-Strampel heeft in haar portefeuille: algemeen bestuur, openbare orde en veiligheid, verkeer en vervoer, toerisme, recreatie en cultuur, sport (incl. Stichting Flidunen), personeel en organisatie, (regionale) bestuurlijke samenwerking, gemeentelijke gebouwen, burgerparticipatie, juridische zaken (mediation/bezwaar), onderwijs en projecten.

Tineke Schokker-Strampel is zowel voorzitter van het college van en wethouders (B&W Vlieland) als de gemeenteraad van Vlieland. Tineke Schokker is voorzitter van de gemeenteraad, presidium en van het college van B & W.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van april 2015 tot september 2017 is Tineke Schokker waarnemend burgemeester in Vlieland.

Dhr. Marcel de Jong

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: juli 2019Uit dienst vanaf: februari 2020 (7 maanden in dienst geweest)

Dhr. Anne Idema

Functie: GemeentesecretarisIn dienst vanaf: februari 2020
Portefeuille: P&O, Bedrijfsvoering

Dhr. Peter Jan Tijdeman

Functie: GriffieIn dienst sinds: oktober 1986 (33 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Peter Jan Tijdeman is plaatsvervangend griffier van de gemeenteraad Vlieland.

Mevr. Magda Brinksma

Functie: GriffierIn dienst sinds: juli 2019 (5 maanden in dienst)
Toelichting: Raadsgrrffier Vlieland.

Dhr. Max Figee

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Nieuw Liberaal Vlieland (2018-)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 8 maanden in dienst)

Dhr. Henk Veerdig

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Lijst Fier (2019-)
Politiek leider Lijst Fier
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot april 2019 is Henk Veerdig raadslid voor de politieke partij 'GroenWit'.

Dhr. Dick Visser

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD
Coalitie, aantal zetels: 4

Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot 2018 is Dick Visser raadslid (fractievoorzitter) voor de VVD. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2018 wordt deelgenomen onder de naam Nieuw Liberaal Vlieland (NLV). 

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Dick Visser (VVD) 70 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2000 - 2011Dhr. Dick Visser, Statenlid, ChristenUnie Zeeland, Provincie Zeeland

Dhr. Jan Doeke Tammes

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Algemeen Belang Vlieland (2018-)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 8 maanden in dienst)

Mevr. Hedwig de Lang-Rodenhuis

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenWit (2018-)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2006 (13 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Hedwig de Lang-Rodenhuis (GroenWit) 16 voorkeurstemmen.
 
Tot maart 2014 is mevrouw De Lang raadslid namens de PvdA.