Overheid in Friesland

Gemeente Waadhoeke (Friesland)

Pagina 1 van 4 (40 resultaten)

Dhr. Hayo Apotheker

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: D66In dienst gegaan: januari 2018Uit dienst sinds: oktober 2018 (10 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Toezicht en (integrale) handhaving, Openbare orde en Veiligheid

Dhr. Kees Arendz

Functie: RaadslidPolitiek: Gemeentebelangen
Oppositie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 11 maanden in dienst)

Mevr. Dit Bloem-Hofman

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie (2018-)
Politiek leider ChristenUnie
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 11 maanden in dienst)

Dhr. Tjeerd Cuperus

Functie: RaadslidPolitiek: SAM
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: november 2019 (13 dagen in dienst)

Mevr. Caroline de Pee

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 11 maanden in dienst)
Portefeuille: Financiën, Recreatie / Toerisme, Sport, Economische ZakenToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Wethouder Caroline de Pee heeft in haar portefeuille: Financiën, Sport, Economische zaken, Landbouw en glastuinbouw, Recreatie & Toerisme.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Caroline de Pee is bestuurslid bij de Vereniging van Friese Gemeenten (VFG) - vanaf 2018.

Dhr. Jan Dijkstra

Functie: WethouderPolitiek: FNP
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 11 maanden in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Milieu / Duurzaamheid / Afval, Cultuur, Monumentaal erfgoedToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Wethouder Jan Dijkstra heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ordening (Omgevingswet), Beheer openbare ruimte, Taal, Cultuur, erfgoed, monumenten en musea, Duurzaamheid & milieu.

Mevr. Annet Doesburg

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 11 maanden in dienst)
Portefeuille: P&O, BedrijfsvoeringWerkzaamheden bij de Overheid:
Van 2017 tot 2018 is Annet Doesburg projectleider in de voorbereiding op de herindeling van de voormalige gemeenten Franekeradeel, Het Bildt, Littenseradiel en Menameradiel.

Dhr. Leendert Ferwerda

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter FNP (2018-2019)
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 11 maanden in dienst)

Dhr. Govert Geldof

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SAM (2018-2019)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: januari 2018Uit dienst sinds: december 2019 (1 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Govert Geldof is mede-oprichter van SAM (D66, PvdA, GroenLinks en werkgroep het Bildt).

Dhr. Sietze Greidanus

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 11 maanden in dienst)