Overheid in Friesland

Gemeente Weststellingwerf (Friesland)

Pagina 1 van 4 (31 resultaten)

Mevr. Petra de Ruiter

Functie: Bestuursassistent / bestuurssecretariaatIn dienst sinds: januari 1998 (21 jaar, 6 maanden in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Managementassistent bij de afdeling ruimte.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 1998 tot 2006 is Petra de Ruiter werkzaam bij de afdeling Bestuurszaken.

Dhr. Remco van Maurik

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: augustus 2001 (17 jaar, 12 maanden in dienst)
Portefeuille: BedrijfsvoeringWerkzaamheden bij de Overheid:


Remco van Maurik is gemeentesecretaris in de gemeente Weststellingwerf.

De gemeentesecretaris is de eerste adviseur van het college van B&W Weststellingwerf. Ook is Gerrit Kruijt algemeen directeur van de ambtelijke organisatie. B&W worden in hun dagelijks werk bijgestaan en geadviseerd door deze overheidsbestuurder. De gemeentesecretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie.

U kunt het bestuur van Weststellingwerf ook benaderen via: bestuurssecretariaat@weststellingwerf.nl.

Aanverwant:2007 - heden Dhr. Remco van Maurik, Statenlid, PvdA, Provincie Fryslân1997 - 2001Dhr. Remco van Maurik, Directeur, gemeente Aalsmeer

Mevr. Janet Marks

Functie: GriffieIn dienst sinds: oktober 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2007 tot 2013 is Janet Marks werkzaam bij de ondersteuning (Bestuur & Management).

Mevr. Hylkia Nieuwhof

Functie: GriffieIn dienst sinds: februari 2018 (1 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend raadsgriffier.
Commissiegriffier Weststellingwerf.

Mevr. Janneke Kampinga

Functie: GriffierIn dienst sinds: februari 2017 (2 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Raadsgriffier Weststellingwerf.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van februari 2017 tot augustus 2017 is Janneke Kampinga interim-raadsgriffier.

Dhr. Hendrik Ruud Knol

Functie: RaadslidPolitiek: Blijf Stellingwarfs
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)

Dhr. Lucas van der Hoef

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: mei 2018 (1 jaar, 1 maand in dienst)

Dhr. René de Klein

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SDW (2014-)
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2010 (9 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft René de Klein (SDW) 63 voorkeurstemmen.

Mevr. Desiré Dooper

Functie: RaadslidPolitiek: Weststellingwerfs Belang
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)

Mevr. Vera van der Zee

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf oktober 2018 tot februari 2019 wordt Vera van der Zee tijdelijk als raadslid vervangen (zwangerschapsverlof).