Overheid in Friesland

Gemeente Weststellingwerf (Friesland)

Pagina 1 van 4 (31 resultaten)

Mevr. Janet Marks

Functie: GriffieIn dienst sinds: oktober 2013 (5 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2007 tot 2013 is Janet Marks werkzaam bij de ondersteuning (Bestuur & Management).

Dhr. Remco van Maurik

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: augustus 2001 (18 jaar, 1 maand in dienst)
Portefeuille: BedrijfsvoeringWerkzaamheden bij de Overheid:


Remco van Maurik is gemeentesecretaris in de gemeente Weststellingwerf.

De gemeentesecretaris is de eerste adviseur van het college van B&W Weststellingwerf. Ook is Gerrit Kruijt algemeen directeur van de ambtelijke organisatie. B&W worden in hun dagelijks werk bijgestaan en geadviseerd door deze overheidsbestuurder. De gemeentesecretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie.

U kunt het bestuur van Weststellingwerf ook benaderen via: bestuurssecretariaat@weststellingwerf.nl.

Aanverwant:2007 - heden Dhr. Remco van Maurik, Statenlid, PvdA, Provincie Fryslân1997 - 2001Dhr. Remco van Maurik, Directeur, gemeente Aalsmeer

Mevr. Petra de Ruiter

Functie: Bestuursassistent / bestuurssecretariaatIn dienst sinds: januari 1998 (21 jaar, 8 maanden in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Managementassistent bij de afdeling ruimte.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 1998 tot 2006 is Petra de Ruiter werkzaam bij de afdeling Bestuurszaken.

Mevr. Hylkia Nieuwhof

Functie: GriffieIn dienst sinds: februari 2018 (1 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend raadsgriffier.
Commissiegriffier Weststellingwerf.

Mevr. Janneke Kampinga

Functie: GriffierIn dienst sinds: februari 2017 (2 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Raadsgriffier Weststellingwerf.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van februari 2017 tot augustus 2017 is Janneke Kampinga interim-raadsgriffier.

Dhr. Hendrik Ruud Knol

Functie: RaadslidPolitiek: Blijf Stellingwarfs
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Ton Mulder

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Blijf Stellingwarfs (2017-)
Politiek leider Blijf Stellingwarfs
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot 5 juli 2017 is Ton Mulder raadslid voor de politieke partij WB (Weststellingwerfs Belang).
       
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Ton Mulder (Weststellingwerfs Belang) 288 voorkeurstemmen.

Tot medio 2014 is gemeenteraadslid Ton Mulder fractievoorzitter van Weststellingwerfs Belang in de gemeenteraad van Weststellingwerf.

Ton Mulder was eerder lid van de gemeenteraad (tot oktober 2005). Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2006 heeft Ton Mulder (WB) 391 voorkeurstemmen.


Dhr. Lucas van der Hoef

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: mei 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)

Mevr. Vera van der Zee

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf oktober 2018 tot februari 2019 wordt Vera van der Zee tijdelijk als raadslid vervangen (zwangerschapsverlof).

Dhr. Afke Kester

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2006 (13 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Afke Kester-Tamminga (CDA) 390 voorkeurstemmen.